HAZET Krachtdopsleutel ∙ twaalfkant 900SZ6-32 ∙ Vierkant hol 12,5 mm (1/2 inch), Buitenzeskant 24 mm ∙ Buiten-twaalfkant-tractieprofiel ∙ 32 mm
incl. BTW
Levertijd: 2-3 weken.
Fabrikanten en informatie
Artikelnr.: 98611707
Fabrikant-nummer: 900SZ6-32
  • Bediening met kracht-verloopdoppen, bijv. HAZET 1003S-1 of dopsleutel Sleutelwijdte 24mm maakt een hoge krachtoverdracht mogelijk door optionele 20mm =3/4"aandrijving
  • Op de dopsleutel aangebrachte zeskant maakt aanpassing op 20 mm =3/4″ aandrijving mogelijk