HAZET Krachtdopsleutel ∙ zeskant 903SLG6-17 ∙ Vierkant hol 12,5 mm (1/2 inch), Buitenzeskant 24 mm ∙ Buiten-zeskant-tractieprofiel ∙ 17 mm
incl. BTW
Levertijd: 2-3 weken.
Fabrikanten en informatie
Artikelnr.: 98021874
Fabrikant-nummer: 903SLG6-17
  • Los- en vastdraaien van strakke wielbouten door mogelijk gebruik van een 20mm=3/4″ slagmoersleutel
  • Speciaal voor bestelwagens en lichte vrachtwagens zoals FIAT Ducato, MERCEDES-BENZ Sprinter
  • Bediening met kracht-verloopdoppen, bijv. HAZET 1003S-1 of dopsleutel Sleutelwijdte 24mm maakt een hoge krachtoverdracht mogelijk door optionele 20mm =3/4"aandrijving
  • Kunststof huls blauw
  • Op de dopsleutel aangebrachte zeskant maakt aanpassing op 20 mm =3/4″ aandrijving mogelijk