Ons assortiment
Merken
% Aanbiedingen

Sorteren


Merk

2
8
1
10
64

Voordelen

2

prijs (€)















































Categorie-banner

Chemisch-technische producten

259 Artikel
Makita accupistool 18 V DCG180ZX
€ 231,99incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
STIER Accu-kartuschenpistool Basic 4000N, incl. 2 accu's + lader + 400 ml koker
€ 74,98incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
STIER pompspuitfles voor remmenreiniger met Viton-afdichting, 1 l
€ 12,79incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
STIER met één hand te bedienen vetspuit met nylon slang
€ 39,49incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
Makita accu vetspuit 18V DGP180Z
€ 277,99incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
BGS Adapter- en accessoireset voor vetspuiten 7 dlg.
-43 %
Adviesprijs € 80,17
€ 45,99incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
Makita GEAR GREASE (P-08361)
€ 8,59incl. btw (€ 286,34 / kg)
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
BGS Tweehandig patroon vetspuit 500 g
-42 %
Adviesprijs € 47,92
€ 27,99incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
DEWALT accu vetspuit 18V basisversie DCGG571NK-XJ
-18 %
Adviesprijs € 370,26
€ 301,99incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
STIHL 2-taktmotorolie HP Ultra, 1 l (voor 50 l brandstof)
€ 28,99incl. btw (€ 28,99 / l)
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
KS Tools Patroonpistool zonder uitstekende duwstang 310 ml
-15 %
Adviesprijs € 69,58
€ 58,99incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
BGS Smeernippel assortiment 110 delig.
-33 %
Adviesprijs € 23,82
€ 15,98incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
BGS Mondstuk voor vetpers | afgeschuind
-37 %
Adviesprijs € 14,37
€ 8,99incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
BGS Mini Perslucht Verfspuitpistool 120 cm³
-43 %
Adviesprijs € 42,98
€ 24,59incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
Facom Werkbank 1,5 m met stalen werkblad
€ 356,99incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 weken
Bosch accupistool GCG 18V-600
-27 %
Adviesprijs € 464,64
€ 339,99incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
BGS Pantserslang voor vetspuiten | 1000 mm
-46 %
Adviesprijs € 13,00
€ 6,99incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
BGS Gepantserde slang voor vetspuiten 300 mm
-27 %
Adviesprijs € 9,29
€ 6,79incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
BGS folie gum Ø 90 mm
-44 %
Adviesprijs € 16,55
€ 9,18incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
Nieuw
STIER kitpistool SKP-350
€ 44,49incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
Aerotec compressorolie VG 100 voor zuigercompressoren 1 liter
€ 17,99incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
Kärcher reinigingsset voor gevels en glasoppervlakken
€ 134,99incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
HAZET Mini Vetspuit 2162M
€ 26,98incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
BGS Universele industriereiniger | 5 l
-45 %
Adviesprijs € 53,02
€ 28,99incl. btw (€ 5,80 / l)
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
BGS Persluchtspuitfles aluminium uitvoering 650 ml
-48 %
Adviesprijs € 103,85
€ 53,49incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 weken
STIER multischuimreiniger krachtig 400 ml
€ 7,99incl. btw (€ 19,98 / l)
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
BGS Mondstuk voor vetspuit
-19 %
Adviesprijs € 4,20
€ 3,39incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
SORBXT Ontlakker 10 kg emmer
€ 693,98incl. btw
Levering uiterlijk 1-2 werkdagen
BGS perslucht beschermingspistool voor onder de carrosserie
-39 %
Adviesprijs € 26,72
€ 16,19incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
Bosch Accu-patronsmeerpistool GFP 18V-10 in XL-BOXX (solo; XL)
€ 347,98incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
BGS Mini vetspuit 125 cm³
-44 %
Adviesprijs € 29,04
€ 16,38incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
STIER mondstuk voor vetspuit
€ 29,98incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
BGS Pneumatische Speciale Olie 100 ml
-36 %
Adviesprijs € 6,67
€ 4,28incl. btw (€ 42,80 / l)
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
Ruko Snijpasta
vanaf € 9,58incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
3M VHB Power Plakband 4910F
€ 46,98incl. btw (€ 4,28 / m)
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
CRC Droogsmeermiddel DRY LUBE wit 500 ml spuitbus
vanaf € 26,98incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
BGS Mini vetspuit | 85 cm³
-43 %
Adviesprijs € 36,24
€ 20,59incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
Bosch accupistool GCG 18V-310
-25 %
Adviesprijs € 436,81
€ 325,99incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
BGS Zuig- en drukspuit 500 ml
-53 %
Adviesprijs € 39,21
€ 18,39incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
KS Tools pompspuitfles voor remmenreiniger, 1 l
€ 34,49incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen

Smeermiddelen, kleefstoffen en koelsmeermiddelen, die volgens moderne technieken worden vervaardigd, dragen niet alleen bij tot kwaliteitsborging en vergemakkelijking van vele werkstappen, maar ook tot het onderhoud en de onderhoudsvriendelijkheid van gereedschap en elektrische apparatuur van verschillende ambachten.

Het materiaal- of productspecifieke assortiment dat de directe verkoper Contorion aanbiedt, omvat hoogwaardige producten van bekende merkfabrikanten die voldoen aan de EU-normen en aan specifieke spanningsgraden. Voor binnen en buiten is bijvoorbeeld een multifunctionele, hersluitbare lijmstift geschikt, die gekenmerkt wordt door een uitzonderlijk hoge en snelle hechting en afdichting. Styrofoam kleefstoffen, die Contorion in verschillende verkoophoeveelheden aanbiedt, behoren tot de dispersielijmen die in de bouw- en schilderswereld gewaardeerd worden. Het bevestigen van lijstwerk en plinten, stucdecor of isolatieplaten kan snel gedaan worden. Lijmsticks of -patronen worden aanbevolen voor installaties en werk in de sanitaire sector.

Je smeermiddel- en lijmspecialist Contorion

Schrijnwerkers, slotenmakers, de metaalverwerkende industrie en de steigerbouw hebben op vele manieren baat bij een hightech lijm van visceuze kunststoffen. Deze sterk hechtende en afdichtende stoffen harden uit wanneer ze in contact komen met metalen oppervlakken in afwezigheid van lucht en zijn daarom geschikt voor het langdurig vastzetten van schroeven, veerringen of tapbouten. Afhankelijk van de plaats van gebruik en van een voeg- of montagelijm, kun je kiezen tussen verschillende hout- en fineerlijmen. Zelfs harde plastic platen en andere oppervlakken die niet identiek van materiaal zijn, kunnen gemakkelijk verlijmd worden met behulp van de merkproducten die Contorion verkoopt. Bovendien moet je, voor je een keuze maakt uit smeermiddelen of een bepaalde kleefstof, gebruik maken van de selectieve filtermechanismen volgens prijzen, gedetailleerde informatie en productnamen en het smeerapparaat kiezen.

Minder slijtage met smeermiddelen en koelsmeermiddelen

Professioneel onderhoud van tuinen en groenvoorzieningen en de bos- en houtindustrie zijn afhankelijk van efficiënt werkend, goed presterend materieel. Om bijvoorbeeld motoren, schaarbladen, kettingen en kogellagers bestand te maken tegen voortdurende belasting onder vaak ongunstige omstandigheden, hebben de vaklieden uiterst werkzame smeeroliën nodig om de verschillende onderdelen te beschermen. Bij Contorion moeten deze producten aan de volgende criteria voldoen:

  • bewezen kwaliteiten van actieve bestanddelen
  • temperatuurbestendige en lage-as smerende eigenschappen
  • optimale bescherming tegen wrijving
  • best mogelijke hechting

Hechtende zaagkettingoliën voor motor- en elektrische kettingzagen voorkomen wrijvingsverliezen, oververhitting en ook afschilfering en andere slijtage, zelfs bij hoge kettingsnelheden, dankzij de behandelde oppervlakken. Milieuvriendelijke multifunctionele producten op basis van plantaardige oliën worden gebruikt voor alle elektrisch aangedreven zagen in de houtverwerking. Je kunt de hoogwaardige olie voor grasmaaiers en kettingzagen ook gebruiken voor alle 2-takt motoren en voor motoren met automatische verse olie. Natuurlijk worden er bijvoorbeeld nevelsmeermiddelen, plakspatels, patronen, spuitmonden, trechters en andere hulpmiddelen aangeboden om de smeeroliën aan te brengen of in te spuiten. Voor vragen en aanbevelingen over smeermiddelen en koelsmeermiddelen is Contorion altijd beschikbaar als aanspreekpunt. Bovendien vind je er ook afdichtingsmiddelen, zoals afdichtingstape of raamdichtingen.