Ons assortiment
Merken
% Aanbiedingen

Sorteren


Merk

2
8
1
10
64

Voordelen

2

prijs (€)















































Categorie-banner

Chemisch-technische producten

259 Artikel
BGS Lucht verfspuit | 550 cm³
-43 %
Adviesprijs € 55,48
€ 31,48incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
Kärcher sproeier rood met schuimsproeier
€ 3,99incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
BGS Sproeifles | leeg | voor BGS 865
-52 %
Adviesprijs € 23,24
€ 11,19incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
BGS vervangtip voor art. 2085
-50 %
Adviesprijs € 8,41
€ 4,19incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
Metabo Hydraulische mondstuk met 4 kaken voor FB 18 LTX (626985000)
€ 15,39incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
Makita mondstuk (454226-0)
€ 8,78incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 weken
BGS Do it yourself viltglijderset met schroeven Ø 24 mm 20 dlg.
-43 %
Adviesprijs € 6,96
€ 3,99incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
Makita motorolie 2-takt 1,0L 50:1 (980008607)
€ 14,79incl. btw (€ 14,79 / l)
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
Kärcher doseerkop 20 ml
€ 4,59incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
KS Tools hendel vetspuit met flexibele slang, 400g
-17 %
Adviesprijs € 52,03
€ 42,99incl. btw (€ 107,48 / kg)
Levering uiterlijk 2-3 weken
Bosch PRO Adapter voor vetspuit, 400 g, schroefpatroon
€ 33,49incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 weken
BGS Kunststof oliekan | 250 ml
-34 %
Adviesprijs € 10,30
€ 6,79incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 weken
Metabo Compressieol 1 Liter voor zuigercompressoren
€ 21,99incl. btw (€ 21,99 / l)
Levering uiterlijk 2-3 weken
Makita Zakhouder 600ml compleet
€ 101,99incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 weken
Fischer metaalpistool PUPM 4 ZWART
€ 33,99incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
BGS Hydraulische olie, mineraal, 1 l
€ 17,39incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 weken
Gedore Vervangingsband 900mm Bandsleutel
€ 21,39incl. btw
Levering uiterlijk 3-4 weken
Facom Werkbank 2m met houten werkblad
€ 576,99incl. btw
Levering uiterlijk 4-7 werkdagen
KS Tools perslucht vetspuit met flexibele slang en mondstuk
-23 %
Adviesprijs € 87,12
€ 66,99incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 weken
BGS gepantserde slang 700 mm voor accu vetspuit Art. 3175
-42 %
Adviesprijs € 36,60
€ 21,19incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 weken
Festool Reinigings- en smeerolie LFC 9022/50
€ 12,39incl. btw (€ 247,80 / l)
Levering uiterlijk 3-4 weken
HAZET Motorolievultrechter 198-10/2 ∙ Aantal gereedschappen: 2
€ 161,99incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 weken
Fein Vliesband, Breedte 20 mm, Uitvoering middel
€ 32,98incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 weken
Rothenberger Buigspray 150ml
€ 43,98incl. btw (€ 293,20 / l)
Levering uiterlijk 2-3 weken
Bosch verfcontainer 800 ml, systeemtoebehoren voor PFS 1000 en PFS 2000
€ 14,99incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 weken
HiKOKI Accu Vetspuit 18 V AL18DAW4Z, met 690 bar
€ 336,99incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 weken
Metabo lijnoliespuit R 1/4" IT
€ 51,99incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 weken
Makita 2-takt olie 50:1 1l doseerfles
€ 18,19incl. btw (€ 18,19 / l)
Levering uiterlijk 2-3 weken
Metabo Speciale vet voor gereedschapsopnames, bijv. voor SDS-plus/SDS-max
€ 10,39incl. btw (€ 103,90 / l)
Levering uiterlijk 2-3 weken
HAZET Smeernippel ∙ set van 10 stuks 9011MG-09/10
€ 6,39incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 weken
KS Tools Maatbeker met flexibele schenktuit, 5 liter
-18 %
Adviesprijs € 52,14
€ 42,99incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 weken
BGS Lijmreparatieset | 2C lasnaad | industrielijm 20 g / granulaat 20 g
-20 %
Adviesprijs € 15,24
€ 12,18incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 weken
Aerotec Spuitpistool TECH ST 1,5 mm sproeikop met PP stroomkop
€ 43,98incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 weken
HAZET Motorolievultrechter 198-9/2 ∙ Aantal gereedschappen: 2
€ 155,99incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 weken
BGS montagepasta voor art. 8900, 8908
€ 7,99incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 weken
Rothenberger Sensor voor Rotest Electronic 3
€ 247,99incl. btw
Levering uiterlijk 6-8 weken
KS Tools wegwerp vulslang voor AdBlue® additieven - niet druppelend
-24 %
Adviesprijs € 41,68
€ 31,48incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 weken
Metabo speciale olie 0,5 liter voor pneumatisch gereedschap
€ 21,19incl. btw (€ 42,38 / l)
Levering uiterlijk 2-3 weken

Smeermiddelen, kleefstoffen en koelsmeermiddelen, die volgens moderne technieken worden vervaardigd, dragen niet alleen bij tot kwaliteitsborging en vergemakkelijking van vele werkstappen, maar ook tot het onderhoud en de onderhoudsvriendelijkheid van gereedschap en elektrische apparatuur van verschillende ambachten.

Het materiaal- of productspecifieke assortiment dat de directe verkoper Contorion aanbiedt, omvat hoogwaardige producten van bekende merkfabrikanten die voldoen aan de EU-normen en aan specifieke spanningsgraden. Voor binnen en buiten is bijvoorbeeld een multifunctionele, hersluitbare lijmstift geschikt, die gekenmerkt wordt door een uitzonderlijk hoge en snelle hechting en afdichting. Styrofoam kleefstoffen, die Contorion in verschillende verkoophoeveelheden aanbiedt, behoren tot de dispersielijmen die in de bouw- en schilderswereld gewaardeerd worden. Het bevestigen van lijstwerk en plinten, stucdecor of isolatieplaten kan snel gedaan worden. Lijmsticks of -patronen worden aanbevolen voor installaties en werk in de sanitaire sector.

Je smeermiddel- en lijmspecialist Contorion

Schrijnwerkers, slotenmakers, de metaalverwerkende industrie en de steigerbouw hebben op vele manieren baat bij een hightech lijm van visceuze kunststoffen. Deze sterk hechtende en afdichtende stoffen harden uit wanneer ze in contact komen met metalen oppervlakken in afwezigheid van lucht en zijn daarom geschikt voor het langdurig vastzetten van schroeven, veerringen of tapbouten. Afhankelijk van de plaats van gebruik en van een voeg- of montagelijm, kun je kiezen tussen verschillende hout- en fineerlijmen. Zelfs harde plastic platen en andere oppervlakken die niet identiek van materiaal zijn, kunnen gemakkelijk verlijmd worden met behulp van de merkproducten die Contorion verkoopt. Bovendien moet je, voor je een keuze maakt uit smeermiddelen of een bepaalde kleefstof, gebruik maken van de selectieve filtermechanismen volgens prijzen, gedetailleerde informatie en productnamen en het smeerapparaat kiezen.

Minder slijtage met smeermiddelen en koelsmeermiddelen

Professioneel onderhoud van tuinen en groenvoorzieningen en de bos- en houtindustrie zijn afhankelijk van efficiënt werkend, goed presterend materieel. Om bijvoorbeeld motoren, schaarbladen, kettingen en kogellagers bestand te maken tegen voortdurende belasting onder vaak ongunstige omstandigheden, hebben de vaklieden uiterst werkzame smeeroliën nodig om de verschillende onderdelen te beschermen. Bij Contorion moeten deze producten aan de volgende criteria voldoen:

  • bewezen kwaliteiten van actieve bestanddelen
  • temperatuurbestendige en lage-as smerende eigenschappen
  • optimale bescherming tegen wrijving
  • best mogelijke hechting

Hechtende zaagkettingoliën voor motor- en elektrische kettingzagen voorkomen wrijvingsverliezen, oververhitting en ook afschilfering en andere slijtage, zelfs bij hoge kettingsnelheden, dankzij de behandelde oppervlakken. Milieuvriendelijke multifunctionele producten op basis van plantaardige oliën worden gebruikt voor alle elektrisch aangedreven zagen in de houtverwerking. Je kunt de hoogwaardige olie voor grasmaaiers en kettingzagen ook gebruiken voor alle 2-takt motoren en voor motoren met automatische verse olie. Natuurlijk worden er bijvoorbeeld nevelsmeermiddelen, plakspatels, patronen, spuitmonden, trechters en andere hulpmiddelen aangeboden om de smeeroliën aan te brengen of in te spuiten. Voor vragen en aanbevelingen over smeermiddelen en koelsmeermiddelen is Contorion altijd beschikbaar als aanspreekpunt. Bovendien vind je er ook afdichtingsmiddelen, zoals afdichtingstape of raamdichtingen.