Retourbeleid van 30 dagen
Gratis verzending vanaf € 150
Veelgestelde vragen
Inloggen
Inkooplijst
0
Winkelwagen
Ons assortiment
Merken
% Aanbiedingen
incl. btw
excl. btw
menu
Mijn account
Inkooplijst
0
Winkelwagen
Sorteren
Prijs aflopend
Prijs oplopend
Naam A-Z
Relevantie
Categorieën
Olie, vet en smeermiddelen
Smeertoestellen
Oliën
Sprays
Vetten en pasta's
Poeders
Merk
Aerotec
3
BGS Do it yourself
1
BGS technic
33
Bosch
2
CRC Industries
2
Meer tonen
prijs (€)
Van
Tot
Accuspanning (V)
Ingangsvermogen (W)
Kleur
Kleurvormgeving
Aandrijvingsprofiel
Inhoud (g)
Inhoud (l)
Meer tonen
Volume (liter)
Binnenschroefdraad
Diameter (mm)
Meer tonen
Lengte (mm)
Van
Tot
Breedte (mm)
Van
Tot
Hoogte (mm)
Van
Tot
Dikte (mm)
Max. spanwijdte (mm)
Min. spanwijdte (mm)
Vervaardigd uit
Meer tonen
Max. toepassingstemperatuur (°C)
Max. werkdruk (bar)
Meer tonen
Temperatuurbereik max. (°C)
Aansluitdraad
Materiaal (toepassing)
Gewicht (kg)
Meer tonen
Herstartbeveiliging
Gewicht (g)
Aanzuigvermogen (l/min)
Vulvermogen (l/min)
Luchthoeveelheid (l/min.)
Houder (l)
Capaciteit (l)
Accutype
Home
/
Chemisch-technische producten
/
Olie, vet en smeermiddelen
Olie, vet en smeermiddelen
105 Artikel
Alle filters
Sorteren
Categorieën
Merk
BGS technic
HAZET
Metabo
KS Tools
Makita
Aerotec
STIHL
Bosch
KS Tools polyethyleen trechter met zeef, 30 l
-36 %
Adviesprijs
€ 197,80
€ 125,99
incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
Details weergeven
Metabo Perslucht Vetspuit DFP 400 Karton
€ 148,99
incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 weken
Details weergeven
HAZET Pneumatische speciale olie 1000 ml 9400-1000
€ 27,99
incl. btw (€ 27,99 / l)
Levering uiterlijk 2-3 weken
Details weergeven
HAZET Olie spuitbus 2160
€ 34,99
incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
Details weergeven
BGS maatbekerset 3 delig
-50 %
Adviesprijs
€ 42,40
€ 21,39
incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
Details weergeven
HAZET Oliefilterketting 2171-8 ∙ Vierkant hol 12,5 mm (1/2 inch) ∙ 50 – 150
€ 94,99
incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 weken
Details weergeven
Metabo Bio-zaagkettingolie 1 l
€ 12,98
incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
Details weergeven
FEIN Koelsmeermodule GRIT GXW
€ 659,99
incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
Details weergeven
Facom Handoliepers staal, verzinkt 500 ml
-21 %
Adviesprijs
€ 105,69
€ 82,99
incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 weken
Details weergeven
Aerotec Perslucht vetspuit ST 0,5 l/slag 450 ml 2-6,3 bar
-14 %
Adviesprijs
€ 42,96
€ 36,99
incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 weken
Details weergeven
Metabo Hydraulische mondstuk met 4 kaken voor FB 18 LTX (626985000)
€ 15,39
incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
Details weergeven
Makita motorolie 2-takt 1,0L 50:1 (980008607)
€ 14,79
incl. btw (€ 14,79 / l)
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
Details weergeven
KS Tools hendel vetspuit met flexibele slang, 400g
-17 %
Adviesprijs
€ 52,03
€ 42,99
incl. btw (€ 107,48 / kg)
Levering uiterlijk 2-3 weken
Details weergeven
Bosch PRO Adapter voor vetspuit, 400 g, schroefpatroon
€ 33,49
incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 weken
Details weergeven
BGS Kunststof oliekan | 250 ml
-34 %
Adviesprijs
€ 10,30
€ 6,79
incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 weken
Details weergeven
Gedore oliespuitbus, oiler van kunststof met messing schuifbuis en dop, werkplaatsaccessoire, 250 ml, 298-00
€ 15,58
incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
Details weergeven
Metabo Compressieol 1 Liter voor zuigercompressoren
€ 21,99
incl. btw (€ 21,99 / l)
Levering uiterlijk 2-3 weken
Details weergeven
BGS Hydraulische olie, mineraal, 1 l
€ 17,39
incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 weken
Details weergeven
KS Tools perslucht vetspuit met flexibele slang en mondstuk
-23 %
Adviesprijs
€ 87,12
€ 66,99
incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 weken
Details weergeven
BGS gepantserde slang 700 mm voor accu vetspuit Art. 3175
-42 %
Adviesprijs
€ 36,60
€ 21,19
incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 weken
Details weergeven
Festool Reinigings- en smeerolie LFC 9022/50
€ 12,39
incl. btw (€ 247,80 / l)
Levering uiterlijk 3-4 weken
Details weergeven
HAZET Motorolievultrechter 198-10/2 ∙ Aantal gereedschappen: 2
€ 161,99
incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 weken
Details weergeven
Rothenberger Buigspray 150ml
€ 43,98
incl. btw (€ 293,20 / l)
Levering uiterlijk 2-3 weken
Details weergeven
HiKOKI Accu Vetspuit 18 V AL18DAW4Z, met 690 bar
€ 336,99
incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 weken
Details weergeven
Metabo lijnoliespuit R 1/4" IT
€ 51,99
incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 weken
Details weergeven
Makita 2-takt olie 50:1 1l doseerfles
€ 18,19
incl. btw (€ 18,19 / l)
Levering uiterlijk 2-3 weken
Details weergeven
Metabo Speciale vet voor gereedschapsopnames, bijv. voor SDS-plus/SDS-max
€ 10,39
incl. btw (€ 103,90 / l)
Levering uiterlijk 2-3 weken
Details weergeven
HAZET Smeernippel ∙ set van 10 stuks 9011MG-09/10
€ 6,39
incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 weken
Details weergeven
KS Tools Maatbeker met flexibele schenktuit, 5 liter
-18 %
Adviesprijs
€ 52,14
€ 42,99
incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 weken
Details weergeven
HAZET Motorolievultrechter 198-9/2 ∙ Aantal gereedschappen: 2
€ 155,99
incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 weken
Details weergeven
BGS montagepasta voor art. 8900, 8908
€ 7,99
incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 weken
Details weergeven
KS Tools wegwerp vulslang voor AdBlue® additieven - niet druppelend
-24 %
Adviesprijs
€ 41,68
€ 31,48
incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 weken
Details weergeven
Metabo speciale olie 0,5 liter voor pneumatisch gereedschap
€ 21,19
incl. btw (€ 42,38 / l)
Levering uiterlijk 2-3 weken
Details weergeven
HAZET Vet met hoge prestaties 9300N-60
€ 16,19
incl. btw (€ 269,84 / l)
Levering uiterlijk 2-3 weken
Details weergeven
Makita Multi-olie verzorgingsspray 300 ml
€ 14,79
incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 weken
Details weergeven
BGS Vetspuit met dubbele zuiger en handhendel
-29 %
Adviesprijs
€ 55,13
€ 38,99
incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 weken
Details weergeven
Makita motorolie 4-takt 0,6L (980508620)
€ 7,99
incl. btw (€ 13,32 / l)
Levering uiterlijk 2-3 weken
Details weergeven
BGS Vuladapter voor BGS 9992 | voor Audi, VW
-49 %
Adviesprijs
€ 29,04
€ 14,79
incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 weken
Details weergeven
BGS Bandenmontagepasta zwart 5 kg
-14 %
Adviesprijs
€ 33,84
€ 28,99
incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 weken
Details weergeven
Metabo Onderhouds- en verzorgingsspray voor houtbewerkingsmachines (400 ml)
€ 20,79
incl. btw (€ 51,98 / l)
Levering uiterlijk 2-3 weken
Details weergeven
1
2
3
Belangrijkste fabrikanten voor %CategoryName%