Retourbeleid van 30 dagen
Gratis verzending vanaf € 150
Veelgestelde vragen
Inloggen
Inkooplijst
0
Winkelwagen
Ons assortiment
Merken
% Aanbiedingen
incl. btw
excl. btw
menu
Mijn account
Inkooplijst
0
Winkelwagen
Sorteren
Prijs aflopend
Prijs oplopend
Naam A-Z
Relevantie
Categorieën
Schuurpasta en polijstmiddel
Merk
Kärcher
1
Metabo
4
Voordelen
Nieuw
1
prijs (€)
Van
Tot
Kleur
Kleurvormgeving
RAL-nummer
Inhoud (g)
Gewicht (kg)
Home
/
Chemisch-technische producten
/
Onderhoudsproducten
/
Schuurpasta en polijstmiddel
Schuurpasta en polijstmiddel
5 Artikel
Alle filters
Sorteren
Categorieën
Merk
Voordelen
Metabo
Kärcher
Kärcher - straalmiddel 25 kg (zak)
€ 59,99
incl. btw (€ 2,40 / kg)
Levering uiterlijk 2-3 weken
Details weergeven
Metabo polijstpasta wit, staaf ca. 250 g
€ 11,59
incl. btw (€ 46,36 / kg)
Levering uiterlijk 2-3 weken
Details weergeven
Metabo Polijstpasta blauw, staaf ca. 250 g
€ 12,98
incl. btw (€ 51,92 / kg)
Levering uiterlijk 2-3 weken
Details weergeven
Metabo polijstpasta bruin, staaf ca. 250 g
€ 11,79
incl. btw (€ 47,16 / kg)
Levering uiterlijk 2-3 weken
Details weergeven
Nieuw
Metabo Weense kalk 300 g, reinigings- en polijstmiddel
€ 20,79
incl. btw (€ 69,30 / kg)
Levering uiterlijk 2-3 weken
Details weergeven
1
Belangrijkste fabrikanten voor %CategoryName%