Ons assortiment
Merken
% Aanbiedingen

Sorteren


Categorieën

Schuurpasta en polijstmiddel

Merk

1
4

Voordelen

1

prijs (€)







Schuurpasta en polijstmiddel

5 Artikel
Kärcher - straalmiddel 25 kg (zak)
€ 59,99incl. btw (€ 2,40 / kg)
Levering uiterlijk 2-3 weken
Metabo polijstpasta wit, staaf ca. 250 g
€ 11,59incl. btw (€ 46,36 / kg)
Levering uiterlijk 2-3 weken
Metabo Polijstpasta blauw, staaf ca. 250 g
€ 12,98incl. btw (€ 51,92 / kg)
Levering uiterlijk 2-3 weken
Metabo polijstpasta bruin, staaf ca. 250 g
€ 11,79incl. btw (€ 47,16 / kg)
Levering uiterlijk 2-3 weken
Nieuw
Metabo Weense kalk 300 g, reinigings- en polijstmiddel
€ 20,79incl. btw (€ 69,30 / kg)
Levering uiterlijk 2-3 weken

Belangrijkste fabrikanten voor %CategoryName%