Ons assortiment
Merken
% Aanbiedingen

Sorteren


Categorieën

Straalapparaat

Merk

4
2
6
1
3

prijs (€)














Straalapparaat

20 Artikel
Metabo zandstraalpistool SSP 1000 Karton
€ 41,99incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
BGS Perslucht zandstraalpistool incl. toebehoren, 3-delig met aangehechte straalzandcontainer van kunststof (ABS) met 510 ml inhoud.
-54 %
Adviesprijs € 69,71
€ 31,99incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 weken
Aerotec mobiele zandstraalmachine 36 PRO zandstraalmachine
€ 244,99incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 weken
BGS Do it yourself perslucht zandstraalpistool incl. toebehoren
-50 %
Adviesprijs € 56,50
€ 27,99incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
Metabo zandstraalmiddel, korrelgrootte 0,2 - 0,5 mm, bus 8 kg
€ 37,99incl. btw (€ 4,75 / kg)
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
Aerotec persluchtstraalpistool Zandstraalpistool stofvrij
-12 %
Adviesprijs € 59,90
€ 52,49incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
BGS Do it yourself zandstraalmateriaal Aluminium Oxide Korund 60# 850 g
-47 %
Adviesprijs € 12,77
€ 6,79incl. btw (€ 7,99 / kg)
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
BGS Perslucht zandstraalpistool incl. toebehoren
-35 %
Adviesprijs € 39,79
€ 25,99incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 weken
Aerotec perslucht zandstraalpistool ST 0,7l 320l/min
€ 22,39incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
Schneider mondstuk ED-Set-Strahlfix
€ 48,99incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
BGS perslucht zandstraalpistool
-51 %
Adviesprijs € 68,70
€ 33,99incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 weken
BGS sodastraalpistool met perslucht 1 l
-55 %
Adviesprijs € 110,24
€ 49,49incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 weken
BGS Perslucht-bougiereiniger
-40 %
Adviesprijs € 62,31
€ 37,49incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 weken
Schneider straalmiddel STM-HOS 8.0 kg
€ 37,99incl. btw (€ 4,75 / kg)
Levering uiterlijk 3-4 weken
Nilfisk Korte spuitlans
€ 216,99incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 weken
BGS Perslucht zandstraalpistool incl. toebehoren, 3-delig met aangehechte straalzandcontainer van kunststof (ABS), met 900 ml inhoud.
-45 %
Adviesprijs € 58,10
€ 31,99incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 weken
HAZET Set brede straalkoppen 9045P-1-02/3
€ 41,49incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 weken
Aerotec perslucht zandstraalpistool zandstraalpistool SP-S PRO
€ 56,99incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 weken
Metabo vervangingsbuis voor zandstraalpistool
€ 18,79incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 weken
Schneider mondstuk ED 5.0 SAV
€ 63,49incl. btw
Levering uiterlijk 3-4 weken

Belangrijkste fabrikanten voor %CategoryName%