Retourbeleid van 30 dagen
Gratis verzending vanaf € 150
Veelgestelde vragen
Inloggen
Inkooplijst
0
Winkelwagen
Ons assortiment
Merken
% Aanbiedingen
incl. btw
excl. btw
menu
Mijn account
Inkooplijst
0
Winkelwagen
Sorteren
Prijs aflopend
Prijs oplopend
Naam A-Z
Relevantie
Categorieën
Zeep en handreinigers
Huidverzorging en huidbescherming
Handreiniger
Desinfectiemiddel
Zeepdoseerder
Handreinigingsdoeken
Merk
Klein Tools
1
Kraftwerk
1
PGP
4
SC Johnson Professional
2
Stanley
1
Meer tonen
prijs (€)
Van
Tot
Inhoud (l)
Lengte (mm)
Van
Tot
Breedte (mm)
Van
Tot
Oplosmiddelvrij
Gewicht (g)
Home
/
Reinigen
/
Zeep en handreinigers
Zeep en handreinigers
11 Artikel
Alle filters
Sorteren
Categorieën
Merk
PGP
SC Johnson Professional
STIER
Klein Tools
Kraftwerk
Stanley
STIER desinfectiedoekjes voor handen en oppervlakken 12x 100 st.
€ 49,99
incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
Details weergeven
S.C. JOHNSON Huidbeschermingscrème Stokoderm Universal Pure, Inhoud: 100ml
€ 9,99
incl. btw (€ 99,90 / l)
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
Details weergeven
STANLEY Tragbare Essential Werkbank STST83492-1
-35 %
Adviesprijs
€ 125,84
€ 81,99
incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
Details weergeven
STIER Handreiniger Werkplaats 3 L
€ 14,79
incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
Details weergeven
S.C. JOHNSON Huidbeschermingscrème Stokoderm Universal Pure, Inhoud: 1000Bml
€ 59,99
incl. btw (€ 59,99 / l)
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
Details weergeven
Kraftwerk automatische desinfectieautomaat
€ 46,98
incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
Details weergeven
PETER GREVEN Huiddesinfectiemiddel Myxal Sept Gel, Inhoud: 100ml
€ 8,78
incl. btw (€ 87,80 / l)
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
Details weergeven
PETER GREVEN Huidreinigingslotion GREVEN SOFT B/RS, Inhoud: 250ml
€ 6,18
incl. btw (€ 24,72 / l)
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
Details weergeven
PETER GREVEN Huidreiniger GREVEN SOFT U, Inhoud: 2000 ml
€ 20,39
incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
Details weergeven
PETER GREVEN Huidreinigingslotion GREVEN SOFT B/RS, Inhoud: 2000ml
€ 17,39
incl. btw (€ 8,70 / l)
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
Details weergeven
Klein Tools Klein Kleaners® reinigingsdoekjes
€ 31,99
incl. btw
Levering uiterlijk 2-4 werkdagen
Details weergeven
1
Belangrijkste fabrikanten voor %CategoryName%