Retourbeleid van 30 dagen
Gratis verzending vanaf € 150
Veelgestelde vragen
Inloggen
Inkooplijst
0
Winkelwagen
Ons assortiment
Merken
% Aanbiedingen
incl. btw
excl. btw
menu
Mijn account
Inkooplijst
0
Winkelwagen
Sorteren
Prijs aflopend
Prijs oplopend
Naam A-Z
Relevantie
Categorieën
Onderhoudsproducten
Schuurpasta en polijstmiddel
Lekkagedetectiespray
Polijstmiddel en verzegeling
Persluchtspray
Antivries en ontdooiingsmiddel
Merk
BGS Do it yourself
1
BGS technic
4
Festool
3
Kärcher
1
Metabo
4
Meer tonen
Voordelen
Nieuw
1
prijs (€)
Van
Tot
Kleur
Kleurvormgeving
RAL-nummer
Inhoud (g)
Vervaardigd uit
Gewicht (kg)
Home
/
Chemisch-technische producten
/
Onderhoudsproducten
Onderhoudsproducten
14 Artikel
Alle filters
Sorteren
Categorieën
Merk
Voordelen
BGS technic
Metabo
Festool
BGS Do it yourself
Kärcher
ROTHENBERGER
BGS Persluchtspuitfles aluminium uitvoering 650 ml
-48 %
Adviesprijs
€ 103,85
€ 53,49
incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 weken
Details weergeven
BGS Lucht spuitbus | roestvrij staal | 650 ml
-53 %
Adviesprijs
€ 174,24
€ 81,99
incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
Details weergeven
Festool Polijstmateriaal MPA 11010 WH/0,5L
€ 22,19
incl. btw (€ 44,38 / l)
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
Details weergeven
Kärcher - straalmiddel 25 kg (zak)
€ 59,99
incl. btw (€ 2,40 / kg)
Levering uiterlijk 2-3 weken
Details weergeven
Festool Polijstmateriaal MPA 5010 OR/0,5L
€ 26,98
incl. btw (€ 53,96 / l)
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
Details weergeven
Festool Polijstmateriaal MPA 9010 BL/0,5L
€ 22,59
incl. btw (€ 45,18 / l)
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
Details weergeven
BGS Do it yourself antivriestester Areotemp
€ 8,78
incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 werkdagen
Details weergeven
Rothenberger Sensor voor Rotest Electronic 3
€ 247,99
incl. btw
Levering uiterlijk 6-8 weken
Details weergeven
BGS Koelvloeistof 3 l voor art. 2170
-17 %
Adviesprijs
€ 72,47
€ 59,99
incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 weken
Details weergeven
Metabo polijstpasta wit, staaf ca. 250 g
€ 11,59
incl. btw (€ 46,36 / kg)
Levering uiterlijk 2-3 weken
Details weergeven
BGS Onderhouds- en afdichtingsset | voor pompsproeiflessen | voor BGS 6770, 6771 | 6-dlg.
-27 %
Adviesprijs
€ 21,72
€ 15,79
incl. btw
Levering uiterlijk 2-3 weken
Details weergeven
Metabo Polijstpasta blauw, staaf ca. 250 g
€ 12,98
incl. btw (€ 51,92 / kg)
Levering uiterlijk 2-3 weken
Details weergeven
Metabo polijstpasta bruin, staaf ca. 250 g
€ 11,79
incl. btw (€ 47,16 / kg)
Levering uiterlijk 2-3 weken
Details weergeven
Nieuw
Metabo Weense kalk 300 g, reinigings- en polijstmiddel
€ 20,79
incl. btw (€ 69,30 / kg)
Levering uiterlijk 2-3 weken
Details weergeven
1
Belangrijkste fabrikanten voor %CategoryName%